Her biri alanında deneyimli ve yaratıcı olan ekibimizin şık ve zarif sunumları, özel gün kutlamalarınız için size özel konseptleri ve zengin menü seçenekleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilmek için çalışıyoruz. Yediden yetmişe her yaş grubundaki misafirlerimizin isteklerini ve beklentilerini göz önünde bulunduruyor ve her zevke hitap eden farklı lezzetleri menümüzde yer vermeye gayret ediyoruz.

Doğum günü, evlilik yıldönümü, evlilik teklifi gibi tüm özel gün kutlamalarınızı ölümsüzleştirmek ve sevdiklerinize verdiğiniz değeri onlara hissettirmek için sadece hayal etmeniz yeterli. Siz hayal edin, Kubbe-i Aşk ekibi sizin için gerçekleştirsin! İş toplantılarınızı gerçekleştirmek ya da özel konuklarınızı ağırlamak için özel bir mekân mı arıyorsunuz? Kubbe-i Aşk’ın şık ve modern tarzda dekore edilmiş özel salonları tüm beklentilerinizi karşılayacaktır.

Türk ve dünya mutfağının en lezzetli yemeklerinin, her damak tadına uygun içeceklerinin ve birbirinden leziz tatlı çeşitlerinin yer aldığı Kubbe-i Aşk menüleri ile özel konuklarınızı etiketlemeniz çok kolay! Birbirinden farklı ve özel aromalarıyla nargile severlerin de ilk tercih ettikleri mekanlardan biri olan Kubbe-i Aşk, küçük kaçamakların ve kendini ödüllendirmek isteyenler için de keyifli alternatifler sunuyor.

Hem mutfaktaki yaratıcı ekibimiz hem sizlere daima en iyisini sunmaya çalışan servis ekibimiz hem de yılların deneyimini bu nadide mekâna aktaran yöneticilerimiz, siz birbirinden değerli misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Huzur dolu manzaramız eşliğinde rüya gibi bir an geçirmek istiyorsanız hemen rezervasyonunuzu yaptırın ve Kubbe-i Aşkın seçkin konukları arasına siz de adınızı yazdırın!