Güney Asya, Orta Doğu ve Balkanlar’da yaygın bir şekilde kullanılan nargile, uzun yıllardır ülkemizde de sıkça tercih ediliyor. İlk ana yurdu Hindistan olarak kabul edilen nargilenin hazırlanış şekli ülkeden ülkeye, kültürden kültüre değişse de ortak noktası keyif veren bir içecek olması. Yıllar içerisinde farklı aromaların da eklenmesiyle bambaşka bir konsepte sunulmaya başlanan nargile çeşitleri hem tadı hem de sunumuyla nargile severlerin beğenisini kazanıyor.

Kubbe-i Aşk’ın alanında deneyimli ekibi tarafından siz değerli misafirlerin isteğine ve zevkine uygun olarak hazırlanan nargile çeşitleri, en kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış özel aksesuarları ile göz dolduruyor. Ağızda hoş bir tat bırakan meyve aromalı nargileler, yanında sunulan taze meyvelerle birlikte nargile severlerin vazgeçilmezleri arasına giriyor.

Hijyen kurallarına uygun olarak hazırlanan ve kişiye özel marpuçlarla servis edilen nargile çeşitleri, Kubbe-i Aşk’ın özel sunumuyla adeta bir lezzet şölenine dönüşüyor. Ser, lüle, marpuç ve şişesiyle dört parçadan oluşan nargileler, büyük, orta, küçük ve midi gibi farklı ebatlarda olabiliyor. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak, arkadaşlarınızla birlikte keyifli ve özel bir gün geçirmek ya da Kubbe-i Aşk’ın enfes lezzetlerinin tadına bakmak için yılın her günü ziyaret edebilir, kendinizi ve sevdiklerinizi ödüllendirebilirsiniz.

Kubbe-i Aşk’ın eşsiz manzarası, şık, zarif ve modern dekore edilmiş özel terasında nargile keyfi yapmak için hemen rezervasyon yaptırabilir, birbirinden farklı özel aromaların tadına bakabilirsiniz. Kubbe-i Aşkın ayrıcalıklarla dolu dünyasına bir an önce adım atın ve binlerce seçkin misafirinden biri de siz olun!